Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

На базі еко-комплексу "Стара пристань" відбувся семінар на тему: «Практичні питання розвитку сільського туризму в Чернігівській області»

Подорож до еко-комплексу "Стара пристань" в с. Кладьківка Куликівського р-ну залишила незабутні враження для всіх учасників семінару на тему «Практичні питання розвитку сільського туризму в Чернігівській області», який відбувся 16 липня 2019 року за організації ДО "РФПП по Чернігівській області". Семінар відбувся за участі Обласного методичного центру контролю та технагляду закладів культури і туризму. А саме завідувач сектору розвитку туризму Тетяна Коржинська освітлювала практичні питання розвитку сільського туризму у Чернігівській області. Тарас Молочко, генеральний директор Фонду, підкреслив про необхідність інформаційної та фінансово-кредитної підтримки бізнесу. Але саме найбільшу масу емоцій отримали слухачі від виступу самого Анатолія Прокопця, власника садиби "Стара пристань". Він давав дуже цінні поради на прикладі власного бізнесу по створенню об'єктів сільського туризму та зазначив, яким чином органи місцевого самоврядування можуть допомогти бізнесу та навпаки. Дуже багато емоцій викликало спілкування зі "старожилами" комплексу - милими кониками, хаскі, маламутами!Детальніше можна ознайомитися з цією чудовою місциною за посиланням http://www.pristany.com/  

Незабутні враження, емоції та гостинний господар!!!! "Будинок Хаскі" (Стара пристань) с. Кладьківка Куликівського р-ну. Чекаємо на пропозиції від підприємців, які займаються сільським туризмом щодо проведення наступних семінарів!