Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Дні популяризації економічного розвитку Любецької ОТГ

В рамках Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами 09.08.2019 р. відбувся інформаційно-пізнавальний модуль проведення Днів популяризації економічного розвитку Любецької об’єднаної територіальної громади.
Представляв ДО "РФПП по Чернігівській області" генеральний директор Молочко Тарас, який розповів про Програму підтримки підприємництва в Чернігівській області та аспекти фінансово-кредитної підтримки малго та середнього бізнесу.
Жук В.О. заступник начальника управління департаменту АПК Чернігівської ОДА презентував можливості сільськогосподарських кооперацій як основу економічного росту громади.
Відбулась презентація інвестиційного порталу від Старовойтової Арини, КП «Агенство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та висвітлення всіх можливостей програми підтримки МСП від директора фонду підтримки підприємництва м.Славутич – Анни Вершигора.
Завершилась зустріч тренінгом: бізнес-навички-інструмент особистого розвитку, який провів бізнес тренер агенції регіонального розвитку м.Славутич- Віктор Одиниця.