Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

25 січня 2023 р. вебінар «Держпродспоживслужба інформує: аспекти регулювання цін та останні зміни в аниитютюновому законодавстві»

25 січня п. р. за організації ДО "РФПП по Чернігівській області"спільно з Держпродспоживслужба в Чернігівській областіпройшов вебінар «Держпродспоживслужба інформує: аспекти регулювання цін та останні зміни в аниитютюновому законодавстві»
ПИТАННЯ ДНЯ:
Особливості встановлення та застосування державних регульованих цін (тарифів) в період військового стану
Андрій ШМАЙ – головний спеціаліст відділу контролю за регульованими цінами Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Нові норми "бездимного" законодавства: що і де заборонено курити з 11 липня 2022 року
Валентина ІГНАТЕНКО – головний спеціаліст сектору контролю за рекламою, антитютюнового та пробірного контролю Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Державні регульовані ціни запроваджуються на товари, які справляють визначальний вплив на загальний рівень і динаміку цін, мають істотну соціальну значущість, а також на товари, що виробляються суб’єктами, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку.
!!!
Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється суб’єктом господарювання щодо об’єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни на товар, що реалізується таким об’єктом (закладом), порівняно з роздрібною ціною на дату набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341 або з попередньо задекларованою роздрібною ціною (крім випадків збільшення ціни внаслідок закінчення строку дії знижки або зменшення ціни)
!!! Інструкція (декларування роздрібних цін)
До уваги бізнесу та громадян:
ЗУ "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення":